niedziela, 4 marca 2012

Hiacek już w domu, czyli pierwsze oznaki wiosny :)

W piątek dojechał do mnie kwiatek z Poczty Kwiatowej. Na profilu fb organizowana jest coroczna akcja "Wiosna". Codziennie przez wyznaczony okres 20 szczęśliwców otrzymuje hiacynty, którymi opiekuje się do nadejścia wiosny. Dla najlepszych opiekunów z danej edycjii przewidziane są nagrody. W zeszłym roku udało zająć mi się 3 miejsce, gdzie zostałam obdarowana kawowym zestawem. Ta zabawa to przede wszystkim oczekiwanie na nadejście wiosny i pomocy w jej przywołaniu.
Codziennie będę fotografowała i zamieszczała tutaj informacje o rozwoju mojego hiacynta. Nie mam możliwości umieszczania zdjęć bezpośrednio na profilu Poczty Kwiatowej, gdyż komputer "stracił wzrok" (zepsuty monitor) i mogę liczyć tylko na internet w telefonie...

Fotografie z dni od 1 do 3... :)
Nie udało mi się uwiecznić mojego big królika razem z Hiackiem, więc musicie się zadowolić jego mini wersją :-)
1 komentarz:

  1. Witaj. :)
    Ostatnio przeglądając blogosferę natrafiałam na sporo blogów z kosmetycznymi recenzjami. Zainspirowały mnie one i również postanowiłam założyć takowego. Jest już napisany pierwszy post z recenzjami dwóch tuszów do rzęs. Wysłałam również kilkanaście maili do różnych firm z propozycjami współpracy. Dlatego byłabym wdzięczna za odwiedzenie i zostawienie komentarza. Myślę, że wysokie statystyki też będą miały wpływ na decyzje o współpracy przez producentów kosmetycznych.

    http://marguarette.blog.onet.pl/

    OdpowiedzUsuń