środa, 2 stycznia 2013

Pierwsze urodziny bloga!

 *Pierwszy nagłówek bloga


Dokładnie rok temu zamiłowanie do pisania i fotografowania podkusiło mnie o założenie bloga. 02.01.2012 r. wymyśliłam nazwę, czyli moje imię w języku elfów. Gdzieś w internecie znalazłam translator właśnie z ich języka, tak mi się ona spodobała, że została moim blogowym pseudonimem. Jako, że lubię podróżować do świata fantazji okazała się ona idealna.
Wcześniej już pisałam blogi na innych domenach, o grafice komputerowej, filmach, szablonach blogowych itp. Jest to jednak mój pierwszy blog o kosmetykach i urodzie. Z czasem moja chęć tworzenia przerodziła się w robienie makijaży. Opinie o dobrych i nie koniecznie produktach całkowicie mnie pochłonęła. Uważam, że powinno dzielić się prawdziwymi efektami różnych kosmetyków. Każda skóra reaguje inaczej, dlatego spora liczba blogów o tej tematyce to strzał w dziesiątkę :)
Przez rok czasu udało mi się sporo osiągnąć. Wiem jak trudno mają początkujące blogerki, stojące otworem przez niewyobrażalną ilością kosmetyków. Każda z nas ma swoją pasję i dba o jej rozwój. Dla mnie pisanie stało się połączeniem szarej codzienności ze światem kolorowych i pachnących kosmetyków. To coś wspaniałego.

 *by Kawiko

Chciałabym Wam wszystkim mocno podziękować za odwiedzanie, czytanie, oglądanie i komentowanie mojego bloga. Dzięki Wam kochani mam jeszcze większe chęci i motywację do pisania. Obiecuję, że i w tym roku się na mnie nie zawiedziecie. Pomimo, że ostatnio trochę przystopowałam z blogowaniem :) Niestety niespodzianki muszę przełożyć na jutro, gdyż choroba mnie do tego zmusza. Jeszcze raz na prawdę Wam dziękuję :*


5 komentarzy:

 1. No to wszystkiego najlepszego dla bloga i dla Ciebie ^^ dalszego prowadzenia i czerpania radości z pisania ;*

  Zapraszam do mnie :)


  OdpowiedzUsuń
 2. Jaki wiosenny był tamten nagłówek ;) Sto lat!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje!!:) zycze dalszej radosci z blogowania:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochana, zapraszam Cię na mega duże rozdanie na moim blogu :*

  OdpowiedzUsuń