poniedziałek, 4 kwietnia 2016

Kampania Streetcom: NESCAFÉ 3in1

Cześć wszystkim :)

Wiosna w pełni zadomowiła się za oknem. Na przestrzeni kilku dni z chłodnego wiatru przeistoczyła się w parne powietrze. Gdyby nie kalendarz, można by było pomyśleć, że mamy do czynienia z początkami lata. Jak wiadomo na upalne dni najlepsze są... gorące napoje. Mają utrzymywać odpowiednią temperaturę ciała i energię, kiedy jest nam najbardziej potrzebna. Ja preferuję kawę w każdej postaci. Pijam ją wiosną, latem, jesienią i zimą. Lubię również odkrywać nowe smaki i próbować ich w różnych kombinacjach. Tym razem przyszło mi testować kawę NESCAFÉ 3in1 w smakach: wanilii i karmelu. Zapraszam do lektury i zapoznania się z tą niezwykłą akcją.


We wcześniejszych postach pisałam o Streetcom, więc jeśli też chcielibyście testować produkty to zapraszam -> do rejestracji <-


Jestem zadowolona, że mogę wziąć udział w akcji. Lubię kawę i delektuję się nią pod każdą postacią. Cenię sobie jej wyrazisty smak oraz to, że jest słodka / mocna / delikatna kiedy tylko chcę. 


W środku

W Paczce Ambasadora otrzymałam po dwa opakowania każdego z wariantów smakowych: Warmy Carmel oraz Sweet Vanilla.


NESCAFÉ 3in1 Warmy Carmel


NESCAFÉ 3in1 Sweet Vanilla


Kiedy doszło do testowania na pierwszy ogień poszła Słodka Wanilia, która od razu podbiła moje serce swoim zapachem. Równie aksamitny i uderzający w kubki smakowe okazał się Gorący Karmel. Pieścił nie tylko usta, ale też spragnione nowych doznań serce. Jeśli położyć na szali oba te smaki minimalnie wyżej jest wanilia podkreślająca dumnie swoją obecność w domowych wypiekach.


Razem z opakowaniami kawy dostałam ulotki informacyjne, którymi częstuję z dodatkiem kawy :)


Przygotowanie NESCAFÉ 3in1 jest bardzo proste!


 Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.
 

1 komentarz: